Sleep Glycolic [30ml] MEDIK8

Sleep Glycolic - Peeling na noc z technologią opóźnionego uwalniania kwasów AHA [30ml] MEDIK8

Sleep Glycolic [30ml] MEDIK8

222,00 

W magazynie

222,00 

Peeling na noc z technologią opóźnionego uwalniania kwasów AHA

Zobacz koszyk

Opis

Sleep Glycolic stosowany dwa razy w tygodniu szybko rozjaśnia i wygładza zmęczoną skórę i wyrównuje koloryt cery. Dzięki rzeczywistej zawartości 10% wolnego kwasu glikolowego, Sleep Glycolic z łatwością wnika w głąb skóry, pozostawiając ją rozjaśnioną, wygładzoną i oczyszczoną.

Sleep Glycolic to innowacyjny peeling stosowany dwa razy w tygodniu, oferujący zaawansowany efekt złuszczający kwasu glikolowego bez okresu rekonwalescencji. Kwas glikolowy kapsułkowany jest w cyklodekstrynie. Po zastosowaniu miejscowym na skórze, chroniący kwas glikolowy pancerz ceklodekstryny poddaje się rozkładowi umożliwiając powolne i stopniowe przenikanie kwasu do skóry. Jest to metoda opóźnionego uwalniania substancji minimalizująca podrażnienia oraz zwiększająca biodostępność kwasu glikolowego.

KORZYŚCI STOSOWANIA:

  • Działanie anti-age, silna rewitalizacja i wygładzenie skóry
  • Wygładzony, złuszczony naskórek
  • Struktura i koloryt skóry znacząco poprawione

SPOSÓB UŻYCIA:

Stosuj dwa razy w tygodniu na noc na dokładnie oczyszczoną skórę twarzy i szyi omijając okolicę oczu.

SKŁADNIKI AKTYWNE: 

Kwas glikolowy – posiada najmniejszą ze wszystkich kwasów AHA cząsteczkę, jest jednocześnie najsilniejszym z nich. Skutecznie przerywa połączenia pomiędzy martwymi komórkami naskórka, doprowadzając do ich złuszczenia i odsłonięcia świeżej, zauważalnie jaśniejszej i gładszej skóry.

Cyklodekstryna – Kwas glikolowy zamknięty jest w kryształkach ceklodekstryny, które w kontakcie z enzymami skóry ulegają powolnemu rozpadowi, dzięki czemu kwas glikolowy uwalniany jest stopniowo co minimalizuje ryzyko podrażnienia.

Gliceryna – Znany humektant silnie przyciągający wodę. Dogłębnie nawilża, wygładza i ujędrnia skórę.

Ekstrakt z koniczyny koreańskiej – W ciągu nocy, zawarty w Sleep Glycolic ekstrakt z koniczyny koreańskiej wspomaga naturalne procesy regeneracji i nawilżania skóry. Pomaga utrzymać prawidłowe funkcjonowanie jej bariery ochronnej, dodając skórze blasku i świeżości.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Sleep Glycolic [30ml] MEDIK8”