DARMOWA WYSYŁKA I ZWROTY!

* przy zamówieniach powyżej 100zł

Dostawa i zwroty

DOSTAWA

Gdy tylko zapakujemy i wyślemy Twoje zamówienie, otrzymasz potwierdzenie na e-mail przez Ciebie podany. Ta wiadomość będzie zawierała również informacje o przewidywanej dacie dostawy. Wszystkie nasze paczki wysyłamy za pośrednictwem InPost lub DPD.
Zasadniczo wszystkie paczki są dostarczane do domu. Jeśli jednak dostawa do domu nie jest możliwa, ponieważ nikt nie może odebrać paczki, zostanie ona dostarczona do najbliższego punktu odbioru paczek. Więcej informacji na temat ostatecznego miejsca dostawy, a także broszurę informacyjną, otrzymasz od DPD pocztą elektroniczną tego samego dnia. Jeśli została zawarta odpowiednia umowa z DPD, możliwe jest również dostarczenie paczki do sąsiada lub do alternatywnego miejsca dostawy. 
Dostarczamy wyłącznie na terenie Polski.


Sposób i koszty dostawy


Przy zakupie o wartości powyżej 150zł otrzymasz darmową dostawę! Twoje zamówienie zostanie wysłane standardową paczką InPost lub DPD i powinno być u Ciebie w ciągu 2-5 dni roboczych. 
W przypadku zakupu poniżej 150zł pobieramy opłatę za dostawę w wysokości 9,90zł .


Śledzenie paczek

Wszystkie paczki posiadają numer śledzenia, którego można użyć do śledzenia paczki. Pamiętaj, że nie znajdziesz informacji o przesyłce przed zarejestrowaniem jej w terminalu. Dlatego w niektórych przypadkach możesz zobaczyć informacje o przesyłce dopiero późnym wieczorem, chociaż paczka została wysłana wcześniej tego samego dnia.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

ZWROTY

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Estezee Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Grochowska 14g 04-217 Warszawa NIP 1133024313 REGON 387696639) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej. Formularz znajduje się w stopce na stronie głównej naszego sklepu.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wypełnili Państwo formularz przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia towarów (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towarów lub do czasu dostarczenia nam dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Prosimy o odesłanie nam produktu niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 30 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo towary przed upływem terminu 30 dni. Ponosimy koszty zwrotu niechcianych produktów. Odpowiadają Państwo tylko za ewentualne zmniejszenie wartości towaru, wynikające z korzystania z niej w sposób inny, niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

Prawo odstąpienia od umowy nie obowiązuje w odniesieniu do umów:

  • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Wzór formularza odstąpienia od umowy

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

Adresat: Estezee Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Grochowska 14g 04-217 Warszawa NIP 1133024313 REGON 387696639

  • Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*)
  • Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)
  • Imię i nazwisko konsumenta(-ów)
  • Adres konsumenta(-ów)
  • Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)
  • Data

(*) Niepotrzebne skreślić.

Uwagi szczególne – dot. finansowanie umowy zakupu pożyczką

W przypadku finansowania umowy zakupu pożyczką i późniejszego odstąpienia od niej w ramach przysługującego Państwu prawa do odstąpienia od umowy, nie będą Państwo związani umową pożyczki, o ile pomiędzy oboma umowami istnieje związek gospodarczy. Powyższe dotyczy w szczególności sytuacji, gdy jesteśmy jednocześnie Państwa pożyczkodawcą lub gdy Państwa pożyczkodawca współpracuje z nami w zakresie finansowania zawartej z nami umowy zakupu. Jeżeli kwota pożyczki wpłynęła na nasze konto już przed uskutecznieniem się Państwa odstąpienia od umowy zakupu, pożyczkodawca z tytułu finansowania umowy wchodzi wobec Państwa i nas we wszystkie prawa i obowiązki w zakresie skutków prawnych odstąpienia od umowy i zwrotu produktu. Powyższe nie ma zastosowania, jeżeli przedmiotem tejże umowy jest nabycie instrumentów finansowych (np. papierów wartościowych, dewiz czy pochodnych instrumentów finansowych).