MelaQuest Facial Cleanser [177ml] DERMAQUEST
MelaQuest Facial Cleanser [177ml] DERMAQUEST
199,00 zł
199,00 zł
Żel do mycia rozjaśniająco-łagodzący
- Opis
- Opinie (0)
Opis
MelaQuest Facial Cleanser to żel myjący do twarzy, który skutecznie wspomaga rozjaśnianie przebarwień i ujednolica koloryt skóry, jednocześnie zapewniając działanie łagodzące i przeciwzapalne. Formuła żelu została opracowana z myślą o rozkładaniu nagromadzonej melaniny, co pomaga w walce z nierównomiernym kolorytem skóry. Żel doskonale nadaje się do codziennego oczyszczania skóry, przy jednoczesnym wsparciu w jej regeneracji i ochronie przed podrażnieniami. Produkt jest idealny dla skóry wrażliwej oraz w trakcie terapii estetycznych, oferując delikatne, ale skuteczne działanie.
KORZYŚCI:
- Skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia
- Wspiera działanie rozjaśniające i przeciwzapalne
- Łagodzi podrażnienia
- Pozostawia skórę odświeżoną
- Bezpieczny dla skóry wrażliwej
SKÓRY:
- Sucha
- Wrażliwa
- Tlusta
- Mieszana
- Dojrzała
- Naczyniowa
- Trądzik pospolity
- Skóra z przebarwieniami
SPOSÓB UŻYCIA:
Nanieś niewielką ilość MelaQuest Facial Cleanser na dłonie, dodaj wody i zrób delikatną piankę, następnie przystąp do umycia twarzy, szyi i dekoltu. Preparat należy spłukać. Stosuj rano i wieczorem dla najlepszych rezultatów. Przy stosowaniu filtrów przeciwsłonecznych rekomendowane jest dwuetapowe oczyszczanie skóry, w którym pierwszy etap oczyszczania wykonywany jest za pomocą Universal Cleansing Oil.
INCI:
Water (Aqua), Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Glycerin, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Acrylates Copolymer, Glycol Distearate, Decyl Glucoside, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Lentinus Edodes Mycelium Extract, Panthenol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Xanthan Gum, Chamomilla Recutita (Matricaria), Flower Extract, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Fragrance (Parfum), Tocopheryl Acetate, Limonene.
ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:
Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się produktu do oczu, przemyć je dokładnie wodą. W razie wystąpienia podrażnienia, zaprzestać stosowania.
PRODUCENT/DYSTRYBUTOR:
Producent:
DermaQuest Inc
30911 Wiegman Rd. Hayward, CA 94544
telephone: +1 800 213 8100
email: customerservice@dermaquestinc.com
Dystrybutor:
Dermoelite Sp. z o.o.
Grójecka 194/U12 02-390 Warszawa
Tel. 227342796
biuro@dermoelite.pl
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.