Laser Rejuvenation Cream 50 ml CELL FUSION C

Laser Rejuvenation Cream 50 ml CELL FUSION C

205,00 

Out of stock

205,00 

Krem regenerujący do skóry starzejącej się oraz po zabiegach estetycznych

Opis

Krem regenerujący do skóry starzejącej się oraz po zabiegach medycyny estetycznej. Przyśpiesza procesy regeneracyjne oraz wzmacnia barierę ochronną naskórka. Zapewnia długotrwałe nawilżenie, poprawia napięcie i elastyczność.

Składniki aktywne:
-Kompleks 5peptydów i witaminy B5 – Stymuluje naprawę uszkodzonej skóry – zwiększa absorbcję, zwiększa tropizm skóry i zmniejsza podrażnienia. Przywraca jej naturalną zdolność ochrony przed bodźcami zewnętrznymi. Witamina B5 czyli kwas pantotenowy to jeden z komponentów tworzących kolagen. Pomaga tworzyć barierę zapobiegającą utracie wilgoci. Regeneruje barierę dla skóry.
-Kwas palmitynowy – jest prekursorem długiego kwasu tłuszczowego; jest to pierwotny kwas tłuszczowy, który tworzy się w procesie syntezy kwasów tłuszczowych w organizmie(jeden z międzykomórkowych materiałów do kompozycji lipidów). Pomaga zapobiegać starzeniu się, utracie wody i kontrolować syntezę leukotrienu (nośnika zapalnego) poprzez wyjątkowy efekt bariery skórnej. Jego ilość w skórze maleje po 30 roku życia.
-Ekstrakt z wąkroty azjatyckiej – powoduje wzrost proliferacji fibroblastów oraz przyspieszenie syntezy kolagenu, dzięki czemu przyspiesza gojenie i regenerację skóry.
-Glutation – jest to tripeptyd złożony z trzech aminokwasów: cysteiny, glicyny i glutaminy. Słynie z bardzo silnych właściwości przeciwutleniających. Naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Chroni komórki przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników oraz toksyn. Glutation pełni też wiele istotnych funkcji w komórkach organizmu: redukuje witaminę E i C, dzięki czemu nie tracą one aktywności antyoksydacyjnych, odpowiada za transport aminokwasów, detoksykację, produkcję koenzymów, poprawia uwodnienie komórek i ułatwia syntezę białek. Dzięki tej substancji, pobudzony zostaje hormon wzrostu, co wpływa na regenerację komórek.

Informacje dodatkowe

Część ciała

Twarz

Dla

Kobieta

Kategorie

Pielęgnacja

Marka

Cell Fusion C

Problem skórny

Fotostarzenie, Podrażnienie, Wiotkość, Zmarszczki

Typ skóry

Dojrzała, Mieszana, Normalna, Sucha, Tłusta, Wrażliwa

Wiek

od 20 do 30 lat, od 30 do 40 lat, od 40 do 50 lat, od 50 lat

Rodzaj produktu

Krem

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Laser Rejuvenation Cream 50 ml CELL FUSION C”