Opis

Intensywny krem przeciwzmarszczkowy do skóry dojrzałej i suchej
High Potency Cream
Opakowanie: 30g

Linia: Resurface – POPRAWA KONDYCJI SKÓRY

Skład:
AHA – 20%:
• Kwas glikolowy – 18% – czynnik nawilżający, o działaniu złuszczającym powierzchowną warstwę rogową naskórka, wspomaga odnowę i regenerację skóry właściwej poprzez pobudzanie aktywności fibroblastów
• Kwas laktobionowy – 2% – środek przeciwdziałający starzeniu skóry; wspomaga odnowę komórek;
Witamina E
Opis: NeoStrata® High Potency Cream 20% AHA 20% jest silnym krem przeciw starzeniu się skóry. Kwas glikolowy i kwas laktobionowy (antyoksydant) powodują złuszczenie, nawilżenie i odbudowę skóry. Stosowanie kremu poprawia teksturę skóry – redukuje pojawiające się zmarszczki. Codzienne stosowanie kremu pozwala na redukcję pojawiających się pobrużdżeń i zmarszczek, a skórę twarzy i szyi czyni bardziej miękką, gładszą i delikatniejszą. Stymuluje wzrost skóry i żywych komórek naskórka, usuwa nadmiar warstwy rogowej, zwiększa plastyczność stratum corneum (najbardziej powierzchowna warstwa naskórka), normalizuje proces keratynizacji (rogowacenia) czyniąc naskórek gładszym i elastyczniejszym, rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje barwę skóry. Przeciwdziała czopowaniu i zanieczyszczeniu porów zarówno przyczynami fizjologicznymi (np. na skutek łojotoku) jak i na skutek stosowania kosmetyki kolorowej (pudry, pokłady, korektory itp.), zmniejsza ich wielkość. Reguluje pracę gruczołów łojowych i przeciwdziała powstawaniu zaskórników. Wspomaga efekty zabiegów kosmetycznych i medycznych (np. peelingów). Krem posiada opatentowany przez NeoStratę system amfoteryczny, ułatwiający powolną i długotrwałą penetrację składników aktywnych w ilościach „akceptowanych” przez skórę, bez ryzyka podrażnienia.

Wskazania:
skóra sucha – skóra odwodniona z pierwszymi oznakami starzenia się (zmarszczki, utrata elastyczności, wzmożona urażalność)
zapobiega starzeniu skóry
powierzchowne i głębokie zmarszczki
trądzik pospolity (łagodny i umiarkowanie nasilony, zaskórnikowi)
nierównomierna powierzchnia skóry (nadmierne rogowacenie, blizny potrądzikowe)
zaburzenia rogowacenia – rogowacenie słoneczne
rozszerzone ujścia gruczołów łojowych i łojotok
nierównomierne zabarwienie skóry (przebarwienia)
cera ziemista
przed i po peelingach AHA (krem jest szczególnie polecany jako kuracja przygotowująca skórę do zabiegu peelingu dermatologicznego wykonywanego kwasami glikolowymi NeoStrata lub płatkami Citriate NeoStrata)

Sposób użycia: Nakładać na twarz i szyję raz dziennie. Delikatnie wcierając aż do momentu całkowitego wchłonięcia. Uwagi: Kremu nie powinny stosować osoby z wrażliwą skórą Nie stosować pod oczy, na powieki i usta. W czasie stosowania używać preparatów promieniochłonnych o współczynniku ochronnym, co najmniej, SPF 15. Unikać intensywnego opalania. Może występować czasowe pieczenie. Jeśli podrażnienie lub dyskomfort będzie się utrzymywać – przerwać stosowanie. Chronić przed dziećmi. Produkt należy stosować pod kontrolą lekarza przez pacjentów tolerujących kwas glikolowy.

Producent:
NeoStrata®Company Inc. USA ,NJ 08540
***********************************************************************************
Uwaga!
Ponieważ produkty NeoStrata mają trwałość dłuższą niż 30 miesięcy od daty produkcji, zgodnie z obowiązującą ustawą producent nie ma obowiązku umieszczania daty ważności na opakowaniu. Data produkcji jest zakodowana w numerze serii.
Poniżej instrukcja, jak należy ją odczytać:

Czyli np. seria nr: JYD588B oznaczać bedzie, że data produkcji to 09/2011 i produkt jest ważny do 03/2014.

Informacje dodatkowe

Część ciała

Twarz

Dla

Kobieta, Mężczyzna

Kategorie

Pielęgnacja

Marka

Neostrata

Problem skórny

Fotostarzenie, Łojotok, Naczynka, Podrażnienie, Przebarwienia, Rozszerzone pory/zaskórniki, Skóra sucha, Szara/matowa, Trądzik, Trądzik różowaty, Wiotkość, Zmarszczki

Rodzaj produktu

Krem

Typ skóry

Dojrzała, Sucha, Trądzikowa

Wiek

Do 20 lat, od 20 do 30 lat, od 30 do 40 lat, od 40 do 50 lat, od 50 lat

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „High Potency Cream [30g] NEOSTRATA”